NMB Technologies Corporation 07530GA-12J-AA-00
07530GA-12J-AA-00
Part No.:
07530GA-12J-AA-00
Manufacturer:
NMB Technologies Corporation
Category:
DC Brushless Fans (BLDC)
Package:
Datasheet:
07530GA-12J-AA-00.pdf
Description:
BLOWER 75MM X 30MM 12VDC STD 2 W